Prekės yra siunčiamos į visus Lietuvos miestus, taip pat ir į visas pasaulio šalis. Bendradarbiaujame su lyderiaujančiomis siuntų pristatymo tarnybomis. Lietuvoje siuntą galime pristatyti paštomatų ar kurjeriu tiesiogiai į rankas.

Į užsienį siuntos yra pristatomos kurjeriu, į jūsų nurodytą adresą, arba paštų į jūsų pasirinktą pašto skyrių.

Prekių pristatymo laikas priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo, Lietuvoje dažniausiai prekės pristatomos per 1-3d.d. Išsiuntus siuntą per pasirinktą siuntų tarnybą, atsiunčiame siuntos sekimo numerį pagal kurį galite stebėti siuntos kelią.

Europos Sąjungoje prekių pristatymas dažniausiai trunka 2d.d-8d.d., pristatymas į kitas Europos šalis gali trukti iki 15d.d. Siuntų pristatymo laikas į aukščiau nepaminėtas šalis skaičiuojamas individualiai.

Pirkėjas turi teisę: grąžinti paaiškėjus, jog prekė yra netinkamos kokybės arba turi defektų, kurių Pardavėjas su Pirkėju neaptarė prieš prekės pardavimą – per protingą teisės aktų reikalavimus atitinkantį terminą, bet ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo prekės gavimo arba atsiėmimo dienos. Grąžinant prekes būtina pateikti pirkimo dokumentą, kasos kvitą arba sąskaitą faktūrą.

Naudotos prekės patenka į negrąžinamų ir nekeičiamų prekių sąrašą, todėl įsigijus tokias prekes ir vėliau persigalvojus dėl jų reikalingumo, tokių prekių pardavėjas neprivalo priimti – jos gali būti keičiamos ar grąžinamos tik pardavėjui geranoriškai sutikus.

Automobilius superkame visoje Lietuvoje, taip pat visoje Europoje.

Bendradarbiaujame su transporto logistikos įmonėmis, todėl atsigabenti eksploatuoti netinkamą transporto priemonę į demontavimo vietą nėra jokių sunkumų.

Už papildomą mokestį, mūsų patyrę meistrai suinteresuoti jums padėti. Esant galimybei, pirkimo metu, detalę pakeisime vietoje. Didelio užimtumo atveju, pasiūlysime galimus laikus, ir priimsime abiems pusėms tinkamą laiką.