Automobilių supirkimas

Automobilių utilizavimas –  Tai legalus ir aplinkai naudingas būdas tinkamai atsikratyti jau nereikalingos transporto priemonės. Eksploatuoti netinkamos transporto priemonės yra priskiriamos prie pavojingų atliekų, tad tinkamas jų sutvarkymas yra būtinas.

Galite būti ramūs, kad mūsų komanda tinkamai pasirūpins automobilio  dalimis: tinkamai neutralizuosime, ką galima – perdirbsime. Kiekvieno mūsų pareiga rūpintis aplinka, kurioje gyvename.

Superkame ir priimame eksploatuoti netinkamas transporto priemones

Kokias eksploatuoti netinkamas trasnporto priemones superkame ir priimame :

  • Po eismo įvykio
  • Nevažiuojantys
  • Su daug stambių defektų
  • Be techninės apžiūros
  • Importuoti iš kitų šalių

(Transporto priemonės, neturinčios registraciją patvirtinančių dokumentų nesuperkamos)

Automobilius superkame visoje Lietuvoje, atvykstame į Jūsų nurodytą vietą ir pasirūpiname automobilio transportavimu. Įvertinę Jūsų automobilį, sutariame dėl abiejoms pusėms priimtinos automobilio pardavimo kainos. Atsiskaitome iš karto, Jums patogiu būdu, grynais pinigais ar bankiniu pavedimu. Vietoje sutvarkome visus reikiamus dokumentus, išrašome ENTP sunaikinimo pažymą tinkamą APVA.LT kompensacijai gauti.

Daugiau informacijos apie kompensaciją :
https://www.apva.lt/kompensacijos-gyventojams-sunaikinus-tarsu-automobili-ir-isigijus-paspirtuka-dvirati-viesojo-transporto-ir-dalijimosi-paslaugas

Jei susidomėjote automobilių supirkimo paslauga, maloniai prašome užpildyti užklausos formą nurodant automobilio charakteristiką. Įvertinus Jūsų transporto priemonę, susisieksime su Jumis ir pasiūlysime konkurencingą kainą!